karate-kids.pl - przedszkole wilanów

karate-kids.pl - przedszkole wilanów Rodzice, którzy wybierają nasze przedszkole wilanów doceniają ponadprzeciętnie atrakcyjną lokalizację placówki, bogatą, a zarazem zróżnicowaną ofertę dydaktyczną oraz szeroki wybór zajęć dodatkowych, dzięki którym Twoje dziecko może robić to, co lubi. Nasze przedszkole przygotowało dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową, pełne wyżywienie dla dziecka, a zarazem traktowaną priorytetowo naukę języka angielskiego. Dużym atutem naszego obiektu pozostaje także wiele zajęć sportowych, m. in. samoobrona, fitness, rytmika oraz zajęcia taneczne.

Szczegóły strony www.karate-kids.pl:

Podlinkuj stronę www.karate-kids.pl:

karate-kids.pl - przedszkole wilanów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BajkowyMix.pl - Gry i zabawy »

  BajkowyMix - strona przyjazna dzieciom. Będą Ci towarzyszyć postacie z różnych bajek, tych nowszych i starszych. Znajdziesz tam: gry, tapety, bajki, ikony, animacje, kolorowanki, układanki, puzzle, ramki do zdjęć z motywami dziecięcymi i wiele innych ciekawych zabaw i gier. Wszystko z myślą o naszych dzieciach i nie tylko. Strona szybko się rozwija, częste aktualizacje. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek mieści się w wolno stojącym budynku przy ul. Podgórnej 12 w Bielsku-Białej. Budynek przedszkola posiada przestronne i słoneczne sale dydaktyczne przystosowane do danej grupy wiekowej, pozwalające na realizację zadań dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych na najwyższym poziomie. Przedszkole posiada własną kuchnię, w której porcjowane są smaczne posiłki dla dzieci (uwzględniamy dzieci z problemami alergicznymi. Na terenie przedszkola znajduje się duży plac zabaw (ok.2000m2) wyposażony w atestowane zabawki, na którym dzieci w miarę możliwości pogodowych i pod czujnym okiem swoich nauczycielek doskonale się bawią. Jesteśmy znaną, sprawdzoną, rzetelną i zarejestrowaną placówką. Serdecznie zapraszamy do Promyczka dzieci z Bielska-Białej i okolic.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki do matematyki »

  Matematyka! Ciągle słyszę biadolenie, czarna magia, po co ta matematyka!! Marudzą rodzice, gdy muszą pomóc swoim pociechom, dzieciaki, gdy muszą robić zadania. Wszyscy Oni wiedzą doskonale, że matematykę chociaż troszeczkę trzeba polubić i do matury żyć z nią w zgodzie. Podręczniki to duży wydatek. Kilkanaście złotych taniej to dla wielu rodzin dużo. Polecam darmową wycenę podręczników w oparciu o najtańszą księgarnie internetową! Wystarczy przesłać do mnie zestaw używanych przez dziecko podręczników. Zestaw powinien zawierać: tytuł, autora, wydawnictwo i nr dopuszczenia. Jeżeli wycena będzie satysfakcjonująca mogę również zamówić taki zestaw, a kurier dostarczy je pod Wasze drzwi!

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CKB Premium: event, szkolenia, kursy, warsztaty. »

  Jesteśmy firmą, która może zorganizowac takie wydarzenia jak event, szkolenia, kursy, czy warsztaty. Najczęściej poruszane zagadnienia na naszych szkoleniach to ochrona środowiska, prawo ochrony środowiska, odnawialne źródła energii. Energia dla firm jest to bardzo popularny temat szkolenia. Konferencje z zakresu EU ETS - Europejskiego Systemu Handlu Emisjami rozwiązuja również indywidualne problemy uczestników z powyższego zakresu. Jako organizator pamiętamy również o mniej specjalistycznych szkoleniach, na które jest co raz większe zapotrzebowanie. Tematy tych szkoleń to miedzy innymi: komunikacja interpersonalna, techniki sprzedaży, zarządzanie czasem.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Film religijny dla dzieci »

  Celem naszego wydawnictwa jest niesienie światełka ewangelizacji. Chcemy trafić do wszystkich dzieci, młodzieży i ich rodzin, aby wesprzeć w edukowaniu młodych ludzi. Docieramy do wszystkich polskich domów chcąc pokazać im światełko ewangelizacji za pomocą fantastycznie ilustrowanych książeczek i animowanych filmów. Dzięki naszym staraniom, dzieci uczą się odróżniać dobro od zła. Film religijny dla dzieci to idealna forma przekazu dla starszych dzieci, które lubią oglądać bajki z morałem.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Wilanów »

  Od wielu już lat przedszkole Chatka Małolatka w Warszawie na Wilanowie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców dzieci w wieku od 2 do 5 lat. W sporej części jest ono wynikiem działań prowadzonych przez samych zadowolonych rodziców dzieci, które tam uczęszczają lub uczęszczały jakiś czas temu. W przedszkolu Chataka Małolatka na warszawskim Wilanowie komfort rodziców jest zapewniany poprzez stworzenie idealnych warunków do nauki i zabawy dla ich pociech. O ich utrzymanie stale dbają wykwalifikowani i doświadczeni Ciocie oraz Wujkowie. Przekonaj się o tym wybierając dla swojego dziecka przedszkole Chatka Małolatka w Warszawie przy ulicy Królewicza Jakuba 28.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Informacje »

  Witryna opisywana przez moją osobę zbiera i udostępnia informacje na kartach portalu. Każdy kto chce może

  współtworzyć ten portal informacyjny, wystarczy, ze wyśle nam swój artykuł a my go opublikujemy. Możesz na tej

  stronie poczytać artykuły medyczne, portal pomaga uczniom w nauce oraz wiele innych. Sprawdź hasło url=http://www. pierwszyportal. pl/encyklopedia, adaptacja_oka. html]adaptacja oka[/url].

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w Poznaniu - Szkoła Akcent »

  W Szkole Języków Obcych Akcent w Poznaniu przedstawiamy wam ofertę opracowaną z myślą o różnych typach ludzi. O dzieciach, dla których organizujemy nie tylko klasyczne kursy językowe w naszych placówkach (Poznań i Suchy Las), ale również zagraniczne obozy językowe w Wielkiej Brytanii i półkolonie w Poznaniu, o młodzieży szkolnej, w tym maturzystach przygotowujących się intensywnie do egzaminy z języka obcego, do ludzi szukających okazji do zwiększenia swoich szans na rynku pracy poprzez certyfikaty językowe takie FCE, CAE czy TOEFL, także o przedsiębiorcach, dla których przygotowujemy kursy językowe dla firm (Poznań), polegające na słownictwie branżowym lub języku typowo biznesowym (zakres tematyczny i cena ustalane są w tym wypadku indywidualnie). Dla tych zaś, którzy chcą wyszlifować swój język w żywej rozmowie oferujemy nasze kluby konwersacyjne w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »