Przedszkole Warszawa Wilanów

Przedszkole Warszawa Wilanów Od wielu już lat przedszkole Chatka Małolatka w Warszawie na Wilanowie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców dzieci w wieku od 2 do 5 lat. W sporej części jest ono wynikiem działań prowadzonych przez samych zadowolonych rodziców dzieci, które tam uczęszczają lub uczęszczały jakiś czas temu. W przedszkolu Chataka Małolatka na warszawskim Wilanowie komfort rodziców jest zapewniany poprzez stworzenie idealnych warunków do nauki i zabawy dla ich pociech. O ich utrzymanie stale dbają wykwalifikowani i doświadczeni Ciocie oraz Wujkowie. Przekonaj się o tym wybierając dla swojego dziecka przedszkole Chatka Małolatka w Warszawie przy ulicy Królewicza Jakuba 28.

Szczegóły strony chatkamalolatka.pl:

Podlinkuj stronę chatkamalolatka.pl:

Przedszkole Warszawa Wilanów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje - serwis ogłoszeniowy »

  Odbiorcami publikowanych w serwisie informacyjnym korkowcy.pl ofert dotyczących nauczania są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych, studenci szkół wyższych i wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem zdobytej wcześniej wiedzy. W serwisie mogą się oni zapoznać z ogłoszeniami o udzielanych lekcjach publikowanymi przez nauczycieli z terenu całego kraju, wyszukać i porównać oferty z tego samego miasta czy województwa i na podstawie uzyskanych informacji zdecydować się na wybór korepetytora. Serwis pozwala korepetytantom na podzielenie się z pozostałymi użytkownikami uwagami na temat jakości nauczania oferowanego przez prywatnych nauczycieli, przez których byli nauczani. Wśród opublikowanych w serwisie ogłoszeń znaleźć można między innymi takie, które oferują lekcje z przedmiotów takich jak: matematyka, język włoski, przyroda czy ekonometria.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lektury mp3 »

  Wśród wielu publikacji w formacie mp3 znaczny udział mają lektury szkolne. Jest wiele serwisów internetowych oferujących pliki mp3 z nagraniami lektur. Problemem jest, że spora część z nich to nagrania słabej jakości i co gorsze niewiadomego pochodzenia. Po co ryzykować wydanie pieniędzy na bubel, lepiej odwiedzić naszą witrynę i odszukać swoją lekturę audio mp3.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • BajkowyMix.pl - Gry i zabawy »

  BajkowyMix - strona przyjazna dzieciom. Będą Ci towarzyszyć postacie z różnych bajek, tych nowszych i starszych. Znajdziesz tam: gry, tapety, bajki, ikony, animacje, kolorowanki, układanki, puzzle, ramki do zdjęć z motywami dziecięcymi i wiele innych ciekawych zabaw i gier. Wszystko z myślą o naszych dzieciach i nie tylko. Strona szybko się rozwija, częste aktualizacje. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek mieści się w wolno stojącym budynku przy ul. Podgórnej 12 w Bielsku-Białej. Budynek przedszkola posiada przestronne i słoneczne sale dydaktyczne przystosowane do danej grupy wiekowej, pozwalające na realizację zadań dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych na najwyższym poziomie. Przedszkole posiada własną kuchnię, w której porcjowane są smaczne posiłki dla dzieci (uwzględniamy dzieci z problemami alergicznymi. Na terenie przedszkola znajduje się duży plac zabaw (ok.2000m2) wyposażony w atestowane zabawki, na którym dzieci w miarę możliwości pogodowych i pod czujnym okiem swoich nauczycielek doskonale się bawią. Jesteśmy znaną, sprawdzoną, rzetelną i zarejestrowaną placówką. Serdecznie zapraszamy do Promyczka dzieci z Bielska-Białej i okolic.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Film religijny dla dzieci »

  Celem naszego wydawnictwa jest niesienie światełka ewangelizacji. Chcemy trafić do wszystkich dzieci, młodzieży i ich rodzin, aby wesprzeć w edukowaniu młodych ludzi. Docieramy do wszystkich polskich domów chcąc pokazać im światełko ewangelizacji za pomocą fantastycznie ilustrowanych książeczek i animowanych filmów. Dzięki naszym staraniom, dzieci uczą się odróżniać dobro od zła. Film religijny dla dzieci to idealna forma przekazu dla starszych dzieci, które lubią oglądać bajki z morałem.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w Poznaniu - Szkoła Akcent »

  W Szkole Języków Obcych Akcent w Poznaniu przedstawiamy wam ofertę opracowaną z myślą o różnych typach ludzi. O dzieciach, dla których organizujemy nie tylko klasyczne kursy językowe w naszych placówkach (Poznań i Suchy Las), ale również zagraniczne obozy językowe w Wielkiej Brytanii i półkolonie w Poznaniu, o młodzieży szkolnej, w tym maturzystach przygotowujących się intensywnie do egzaminy z języka obcego, do ludzi szukających okazji do zwiększenia swoich szans na rynku pracy poprzez certyfikaty językowe takie FCE, CAE czy TOEFL, także o przedsiębiorcach, dla których przygotowujemy kursy językowe dla firm (Poznań), polegające na słownictwie branżowym lub języku typowo biznesowym (zakres tematyczny i cena ustalane są w tym wypadku indywidualnie). Dla tych zaś, którzy chcą wyszlifować swój język w żywej rozmowie oferujemy nasze kluby konwersacyjne w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • karate-kids.pl - przedszkole wilanów »

  Rodzice, którzy wybierają nasze przedszkole wilanów doceniają ponadprzeciętnie atrakcyjną lokalizację placówki, bogatą, a zarazem zróżnicowaną ofertę dydaktyczną oraz szeroki wybór zajęć dodatkowych, dzięki którym Twoje dziecko może robić to, co lubi. Nasze przedszkole przygotowało dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową, pełne wyżywienie dla dziecka, a zarazem traktowaną priorytetowo naukę języka angielskiego. Dużym atutem naszego obiektu pozostaje także wiele zajęć sportowych, m. in. samoobrona, fitness, rytmika oraz zajęcia taneczne.

  Data dodania: 24 10 2017 · szczegóły wpisu »