Fitness Podkategoria: Fitness

 • Sadhana Szkoła Jogi Kraków »

  Szkoła Jogi Sadhana – to krakowska szkoła jogi wg przekazu B.K.S. Iyengara. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wszystkim dobrym samopoczuciem - dzięki praktyce Jogi, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, równowagę emocjonalną i harmonię ducha z materią. Szkoła Jogi Sadhana prowadzi zajęcia jogi w Krakowie, kursy dla początkujących, szkolenia dla nauczycieli, warsztaty weekendowe oraz kursy wyjazdowe.Około 50 grup tygodniowo w tym joga w Krakowie dla początkujących, joga dla zaawansowanych, kursy jogi od podstaw, joga terapeutyczna.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia Wrocław »

  Siłownia Active Power jest dużym, profesjonalnie wyposażonym obiektem sportowym z węzłem sanitarnym. Członkami klubu są osoby o różnych celach, w różnych etapach treningu i w różnym wieku. W celu osiągnięcia zamierzonych efektów bardzo ważna jest systematyczność i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od rodzaju treningu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka cen odżywek na masę i rzeźbę »

  Serwis Upolujsuple. pl to porównywarka cen i wyjątkowe miejsce dla sportowców – platforma z ofertą tysięcy suplementów i odżywek około treningowych. Nie potrzebujesz innych porównywarek i forów internetowych – u nas porównasz ofertę produktów z kilkudziesięciu polskich sklepów z odżywkami i suplementami diety. Szybkie i łatwe wyszukiwanie i kupowanie produktów. Jesteśmy firmą oferującą bogaty asortyment: m. in. odżywki białkowe, stymulanty, kreatyny, odżywki na masę, preparaty na odchudzanie i wiele innych.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness

Fitness - nowa strona:

Adres: