Strony związane z hasłem 'akcesoria':

 • Akcesoria do telefonu komórkowego »

  Strona produktowa marki eXtremestyle – producenta akcesoriów do telefonów komórkowych. Początki marki eXtremestyle to rok 2003. Siedzibą marki eXtremestyle jest Warszawa. eXtremestyle wysyła swoje akcesoria do telefonów we wszystkie regiony Polski. Nasze akcesoria do telefonów mogą Państwo znaleźć w różnych krajach Europy. Oferta eXtremestyle składa się głównie z akcesoriów do telefonów, można w niej znaleźć takie akcesoria jak: baterie, etui, pokrowce, futerały, kable, kabury, ładowarki samochodowe, ładowarki sieciowe, rysiki, smycze, uchwyty samochodowe, motocyklowe i rowerowe, zestawy głośnomówiące oraz zestawy słuchawkowe. Cechą, która wyróżnia akcesoria GSM eXtremestyle od innych jest ich jakość, do której przykładamy szczególną wagę. Znakomita większość akcesoriów do telefonów sprzedawanych z logiem eXtremestyle są akcesoriami uniwersalnymi – pasującymi do wielu różnych modeli telefonów komórkowych. Klienci zaopatrujący się w akcesoria GSM eXtremestyle to głównie hurtownie GSM, salony operatorów telefonii komórkowej, sklepy i komisy z telefonami oraz sklepy komputerowe. Pracownicy marki eXtremestyle są młodymi, lecz już doświadczonymi osobami na rynku akcesoriów GSM. Aby skontaktować się z właścicielem marki eXtremestyle – hurtownią akcesoriów GSM wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego na stronie produktowej marki.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal budowlany »

  Budoskop.pl to serwis utworzony specjalnie dla osób pracujących w sektorze budowlanym. W jednym miejscu umieszczone zostały bardzo cenne informacje na temat tego jak remontować, budować oraz wykańczać swoje cztery kąty. Można tam odnaleźć wiele pomocnych informacji na temat ciekawostek w zakresie różnorodnych instalacji, np. instalacji elektrycznych, izolacji termicznych i akustycznych oraz hydroizolacji. Poza tym można zapoznać się z produktami oraz funkcjonowaniem firm specjalizujących się w produkcji materiałów budowlanych m.in.: THERMODOM Sp. z o.o., XELLA Polska Sp. z o.o. i Austrotherm Sp. z o.o. Na serwisie zostały także omówione zagadnienia związane z budową ekologicznych oraz energooszczędnych budynków oraz jakie akcesoria możemy zainstalować by korzystać z energii odnawialnej. Dużą uwagę serwis ten przeznacza zagadnieniom aranżacji i wyposażenia ogrodów czy tarasów.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa rowerów Poznań »

  Jeśli Waszą najważniejszą pasją w życiu są rowery, z pewnością niejednokrotnie zdarzały Wam się drobne, irytujące usterki. Urwany łańcuch, zepsute przerzutki, dziurawa opona, złamane szprychy... Im bardziej wyczynowy styl jazdy uprawiamy, tym większe prawdopodobieństwo, że coś się wydarzy. Na szczęście firma Colex oferuje wszystkie niezbędne części zamienne najbardziej znanych producentów akcesoriów rowerowych, takich jak Accent, Amoeba, Bell, Cannondale, Dartmoor, Giro, Met, Park Tool, Shimano. W ich katalogu znajdziecie nie tylko najbardziej narażone na awarie podzespoły, ale także doskonałe modele rowerów, ubrania stworzone specjalnie dla rowerzystów – pasjonatów, akcesoria, które pomogą utrzymać Waszą maszynę w pełnej sprawności oraz niezbędne narzędzia. Firma Colex oferuje również naprawy i serwis sprzętu rowerowego, co jest tym ważniejsze, że okres początku wiosny to najlepsza pora na konserwacje swojego roweru przed sezonem.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Części samochodowe ciężarowe »

  Jeśli szukasz części do samochodów ciężarowych to musisz koniecznie zapoznać się z ofertą firmy Martex. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz wszystko czego szukasz. Oferujemy również części zamienne do autobusów. Wszystkie informacje o naszej ofercie znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do telefonów »

  Aktualnie każdy z nas posiada własną komórkę, z którym najczęściej nie rozstajemy się, zwłaszcza gdy opuścimy mieszkanie. Nie zawsze jednak sam aparat może spełnić nasze oczekiwania pod kątem funkcjonalności. Czasami idealnym rozwiązaniem będzie zakup praktycznych gadżetów, które niewątpliwie wpłyną na wygodę użytkowania naszego telefonu. Dowodem na potwierdzenie wymienionej tezy są aktualne telefony akcesoria, które na pewno wpiszą się w oczekiwania najbardziej wybrednego użytkownika. Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego można zamówić rozmaite akcesoria, kierując się aktualnymi preferencjami. Warto zwrócić uwagę chociażby na nietypowe obudowy, dzięki którym można momentalnie odmienić wygląd samego aparatu. Istotne jest jednak, aby zdecydować się na produkt idealnie dopasowany do konkretnego modelu telefonu. Poza obudowami można także skusić się na smycze czy też ozdobne etui do komórek. Nie da się ukryć, że dzięki danym akcesoriom można zagwarantować danemu telefonowi bardziej unikalny charakter.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »