Strony związane z hasłem 'domy':

 • Mieszkania nad morzem - Kołobrzeg »

  Polecamy serwis biura CERTUS z nadmorskiego Kołobrzegu - renomowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego. Zapoznają się w tam Państwo z dużą ilością ofert wynajmu czy sprzedaży mieszkań, apartamentów, domów, pensjonatów w przystępnych cenach i zróżnicowanym metrażu i lokalizacji. Posiadamy też sporą bazę lokali komercyjnych i działek gruntu usytuowanych blisko pasa nadmorskiego i plaży. Oferujemy klientom pomoc w sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniu transakcji oraz pozyskaniu kredytu na zakup wybranej nieruchomości.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Poznań »

  Hausner sp. z o. o. jest agencją deweloperską ze sporym stażem w branży budowlanej i nieruchomości. Na początku swego funkcjonowania – od 1996 roku firma prowadziła biuro nieruchomości, w późniejszym okresie powiększyła ofertę o działania robót budowlanych, a także sprzedaż nieruchomości na rynku pierwotnym. Aktualne inwestycje firmy: sprzedaż mieszkań w Plewiskach i Rokietnicy nieopodal Poznania.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Specjalnością pracowni architektonicznej PRO-EKO-ART są nowoczesne domy szkieletowe. Nasza oferta to energooszczędne domy od fundamentu po wykonawstwo pod „klucz”. Kompleksowa pomoc w zakresie realizacji domów drewnianych obejmuje doradztwo w doborze działki, pomoc w zakresie formalności, zrealizowanie koncepcji architektonicznej, wykonanie projektu, pomoc w zdobyciu pozwolenia, nadzór i kierowanie budową. PRO-EKO-ART ARCHITEKT WROCŁAW proponuje projekty typowe i autorskie domów. Domy energooszczędne projektowane są według indywidualnych wymagań mieszkańców przystosowane są do otoczenia lokalnego. Zaangażowanie naszych architektów jest gwarancją, że projektowane domy będą reprezentowały najwyższy poziom, zarówno pod względem precyzji wykonania, użytych technologii budowlanych, jak i estetyki.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy szczecin »

  Certe jest biurem nieruchomości, która prowadzi negocjacje w sprzedaży, zakupie i dzierżawie apartamentów, domostw, ziemi i lokali. Oferujemy posiadłości głównie w rejonie Szczecina, ale ma również oferty z całego kraju. Załatwiamy wszystkie formalności rozpoczynając od przedstawienia oferty, a na negocjacjach z bankiem kończąc. Biuro ma w standardzie możliwość pozornego oglądania, zatem tylko u nas mogą Państwo zwiedzić mieszkania bez wychodzenia z domu. Biuro zastosowała także zwyczaj oddzwaniania do zleceniodawcy. Certe posiada zezwolenie na negocjowanie umów kupna-sprzedaży mieszkań, domów i działek.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokale weselne »

  Ten kto szukał lokalu na wesele wie jakie to trudne. Dla wszystkich szukających sali weselnej powstał nasz portal internetowy. Tuwesele.pl to zbiór sal weselnych z całej polski. Tutaj każdy na pewno znajdziesz lokal na swoje wesele. Gorąco polecamy wszystkim odwiedzenie naszego portalu internetowego.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »