Strony związane z hasłem 'klinika':

 • Korekcja nosa »

  Klinika chirurgii estetycznej proponuje kompleksowy zakres operacji polepszających wygląd. Specjalnością kliniki jest powiększanie piersi, korekcja nosa, lifting twarzy, korekcja powiek i uszu. Wykonujemy też dużo zabiegów z obszaru chirurgii estetycznej. Operacje wykonują lekarze z ogromnym doświadczeniem. Klinika posiada certyfikat Wielkopolskiej Izby Lekarskiej. Po operacji istnieje możliwość pozostania w klinice.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Mazan »

  Inspirujący świat medyczny Kliniki Mazan oczarował już wielu pacjentów nie tylko z macierzystego terenu województwa śląskiego. Pomoc niesiona z tego miejsca charakteryzuje się wysokim spółczynnikiem powodzenia, co cieszy równomiernie pacjentów i lekarzy. Doskonałe pomysły w zakresie modernizacji zabiegów powodują, że każdy z gości kliniki przez cały czas czuje się pewnie i bezpiecznie. Najważniejszym składnikiem karty produktów tej placówki jest oczywiście chirurgia plastyczna. Rokrocznie w klinice wykonuje się coraz więcej operacji tego rodzaju. Doktorzy prowadzący chirurgię w tym szpitalu należą do polskiej czołówki ze względu na swoje nietuzinkowe umiejętności.

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek terapii uzależnień »

  Ośrodki leczenia uzależnień dla uzależnionych od alkoholu działają w całym kraju. Warto solidnie rozważyć wybór miejsca. Centrum Uzależnień OAZA specjalizuje się kilku metodach leczenia alkoholika, jak również osób współuzależnionych. Jednym z wielu jego atutów jest podwyższony standard (patrz zakładka ”spacer po ośrodku online”). Istnieje ewentualność podjęcia decyzji o pobycie dopiero po indywidualnej wizycie w Ośrodku. Poza długotrwałym leczeniem można rejestrować się na leczenie ambulatoryjne, przede wszystkim mające charakter terapii grupowej. Warunkiem uczestniczenia jest trzeźwość. Personel zapewnia pomoc podczas jednego z najtrudniejszych kroków leczenia, jakim jest detoks alkoholowy.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »